Beğen 0

Yeter Dizi Müziği

Atv ekranlarında geçtiğimiz hafta seyirciyle buluşan “Yeter” dizisi sosyal medyada yankı uyandırmaya başladı. Yeter dizisi oyuncu kadrosunda bir çok yetenekli isimler yer alıyor. Pelin Karahan (Aylin Harmanlı), Yurdaer Okur (Yekta Harmanlı), Wilma Elles (İdil), Korel Cezayirli (Uras) gibi genç ve yetenekli isimler rol almakta. xsarkisozleri.com ekibi olarak ise Yeter dizisi müzikleri ve şarkı sözlerini bu konumuz üzerinden siz değerli seyirici ve müzik severlerle paylaşılacaktır.

Yeter dizisi yeni bölümü ne zaman?
Atv ekranlarında yeni başlayan yeter dizisi Perşembe akşamları saat 20:00’da seyirciyle yeni bölümleriyle buluşmaktadır.

Yeter dizisi hakkında ki düşüncelerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Yeter Dizi Müziği

Yeter Dizisi Konusu

Aylin, beyin cerrahı Yekta Harmanlıyla evlenir. Yekta, hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını isteyen, takıntılı bir adamdır. Aylin’in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan, gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul eder. 
Aradan beş yıl geçer. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak planı Yekta’nın parayı bulmasıyla suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin’den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta’ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin’in hayatı Yekta’nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi gençlik aşkı Uras olacaktır…

Yorumlar

  1. ......... dedi ki:

    Yeter dizi mukkem cekilmis canli heyatima benziyor

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status