Beğen 3

Nolur Ayrılalım Dizi Müziği

Fox Tv ekranlarında romantik komedi bir dizi daha seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. N’olur Ayrılalım dizisi çiftlerin çatışmalarını konu alan dizi yakın zamanda seyirciyle buluşması bekleniyor. Xsarkisozleri.com ekibi olarak dizi yayın hayatı boyunca dizide yayınlanan jenerik ve nolur ayrılalım dizi müziklerini bu başlık altında paylaşılacaktır.

Ayrıca dizide yayınlanan şarkılar hakkında özel taleplerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz.
Kaynak : xsarkisozleri.com

Nolur Ayrılalım Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda bir çok genç ve yetenekli isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosu şöyle: Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Gürgen Öz (Turgay Atalay ), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Duygu Karaca (Saadet Börekçi),Ayşe Selen (Nazife hanım), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli) , Eray Ayaz (Ateş Erciyesli)

Nolur Ayrılalım Dizi Jenerik

Nolur Ayrılalım Dizisi Konusu

Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan modern bir Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın (Gürgen Öz) eğlenceli hikayesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle modern “Telli Baba” karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.

  • 23 Haziran 2016 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 1.398 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status