Beğen 7

Kara Yazı Dizi Müziği

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda seyirciyle buluşan “Kara Yazı” dizisi yayımlanmasının ardından sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı.  Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon senaristliğini yaptığı Kara Yazı dizisinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Haluk Bilginer, Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Kara yazı dizisinin konusu sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikâyesini anlatıyor.

xsarkisozleri.com olarak ise dizi yayın hayatı boyunca kara yazı dizi müzikleri, kara yazı jenerik müzikleri ve sözleri bu konu üzerinden güncel olarak paylaşılacaktır. Kara yazı dizisi hakkında ki düşüncelerinizi ve kara yazı bölümlerde çalan şarkılar hakkında ki taleplerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Kara Yazı 2. Bölümde Çalan Şarkı Şebnem Ferah Deli Kızım Uyan Şarkısı -> https://www.xsarkisozleri.com/sebnem-ferah-deli-kizim-uyan/

Kara Yazı Dizisi Jenerik

  • 7 Nisan 2017 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 1.548 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status