Beğen 5

Hayat Sevince Güzel Dizi Müziği

Fox Tv ekranlarında yepyeni bir aşk dizisi seyirciyle buluştu. Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu yer alıyor. Hayat Sevince Dizisi Hakkında: Yüzlerde kocaman bir gülümseme, kalplerde buruk bir tat, evlerde neşeli bir ses yaratacak olan son derece samimi biri dizi çalacak kapınızı. Egenin denizi gibi sıcacık, yeşili gibi ferah, kızları gibi işveli, otları gibi sağlıklı bir dizi… Haydi açın kapılarınızı AŞK girsin içeri…
Kaynak : xsarkisozleri.com‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz bu dizide aşk, bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatmaya şimdiden aday.Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik’in yer alıyor.

Hayat Sevince Güzel Dizi Müzikleri

Dizi yayın hayatı boyunca xsarkisozleri.com ekibi olarak hayat sevince güzel dizi müzikleri jenerik bu başlık altında paylaşılacaktır.
Hayat sevince güzel dizisi hakkında ki düşüncelerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz.

  • 11 Haziran 2016 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 2.281 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status