Beğen 1

90BPM Cumartesi

Türk rap müziğinde çalışmalar yapan 90BPM, Sorgu ve Kayra “Cumartesi” isimli çalışması video klibiyle yayımlandı. Cumartesi şarkı sözü Da Poet, Sorgu, Kayra’ya aittir.

90BPM Cumartesi Şarkı Sözleri

Da Poet

uzak bi mite dönüştüm içimde binlerce hikaye, yıldızları yere döken onca gerçeğe hitaben benim henüz nefes alıp veren, müzik aklımı delip geçen bir gürz olunca kan damarlarımda kangren, neyse ne, istanbul rüküş bir matmazel, biz tınlamazdık muhtemel birkaç birayla muteber, nerede başlar nerede biter? taksi kaça gider? aklıma mukayyet olsa cümleler, sakiniz malum marifet mağrur olmak olsa bizden iyisi yoktur on cümlenin dokuzunda yokla! fuck, finalde mutlu şarkı çalmaz, gece sonu üstada bir selam uzaktan da olsa, korsan getir sefa’yı, bomfunk mc’s gibi kafa bir yandan gümlüyor boombox, istediğini alır gece sormaz, bu kaçıncı cumartesi ortak?

Sorgu

hava buz gibi yine pus, gidip bir kus, bana sus dediler ama yine de konuşurum, kafa bok gibi dolu hop, bir anda sallanıp düşerim yere kendimle boğuşurum, bak baktım biri de beni kitlesin, aynı kadın etrafında yine kemik kitlesi, neyse daldım içeri herkes aynı müziği dinlesin, zayıflarla doldu zaten bu akşamın karnesi, salla kafayı durma şimdi daha iyisin, kavga etmek için yok kimsenin manisi, Kaynak : xsarkisozleri.combizim “yoo yee” yine hayli agresif, sanırım yine bulamayacak stüdyonun adresi, herkesin bir itirazı var, daha ne desin? çük kadar limonla çorba getirmenin mazereti yok, neredesin? tüm evlerin kapandı perdesi, kafamı kurcalar bugün kaçıncı cumartesi?

Kayra

söyle kaç kez kumanda döndü elde? belgesel kanallarında fink atar benim gözüm yine, kaç kez tepişti gergedanla aslan? at yarışlarında son bir düzlük oldu akşam, kanepenin yanında terlik işte imza,eşofmanın delik diziyle dakikalarda oyna, bıkmadım yarım saat ben izlemekten saçların dökülmesinden bahseden bir tvden,moral bir gitti sanki,gocundumm her şekilde, dedim anneanne ne ara geldi saçlarım bu hale? uyumuş olmasaydı kimbilir ne derdi? hatırlatırdı derdi bak bugün cumartesi, bugün cumartesi akla geliyor pek tabi ki hemencecik fresh b,kaç yılın sonunda kaç yılın telaşesi, aklımın yanında sordular kimbilir bugün hangi cumartesi? kimbilir bugün hangi cumartesi? kimbilir bugün hangi cumartesi?

90BPM Cumartesi Dinle

  • 12 Haziran 2016 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 1.437 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status