Beğen 7

4N1K İlk Aşk Dizi Müziği ve Jenerik

Fox Tv ekranlarında yakın zamanda başlayacak olan “4N1K İlk Aşk” dizisi fragmanlarının yayınlanmasının ardından sosyal medyada büyük bir ilgi görmeye başladı. Fabrika yapım’ın üstlendiği dizide başrollerini Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş gibi genç jenerasyonun popüler oyuncular yer alıyor.

4N1K İlk Aşk Dizi Müziği

Dizi yayın hayatı süresince çalan şarkılar ve jenerikler bu konu altında paylaşılacaktır. 4N1K ilk aşk dizi müzikleri hakkında ki taleplerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında iletebilirsiniz.

4N1K İlk Aşk Konusu

Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan, filmleriyle de gişede büyük başarı yakalayan hikaye, dizisiyle de Fox Tv ekranlarında çok konuşulacak.

Senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, proje tasarımını Tolga Afşin Kaya’nın üstlendiği yapımın kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

  • 24 Haziran 2018 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 5.556 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status