Beğen 0

2019 Yılı En Çok Dinlenen Şarkılar

2019 yılı geride kalırken bu yıla damgasını vuran yepyeni şarkılara ünlü sanatçılar ve müzik dünyasına yeni adım atan şarkıcılar imza attı. Türkçe rap şarkıları 2019 yılına damga vururken, pop müzik de yepyeni parçalarla dinleyicilerle buluştu. 2019 yılında en çok dinlenen, sosyal medyada ve internette en çok ilgi gören şarkılar listesini müzikseverlerin tercihlerine göre xsarkisozleri.com ekibi olarak siz dinleyiciler için oluşturduk.

2019 yılında listelerde en çok dinlenen şarkı Mustafa Ceceli ve Irmak Arıcı’nın ortak çalışması olan Mühür adlı şarkı olurken, bunu Feride Hilal Akın’ın Yok Yok parçası ve devamında Merve Özbey’in Yaramızda Kalsın adlı çalışması takip etmektedir.
2019 www.xsarkisozleri.com Türkçe

2019 yılında müzikseverler tarafından ilgi göre rap şarkılar da çok dinlenenler listemizde yer alıyor. En çok dinlenen rap şarkıları arasında özellikle Ben Fero, Norm Ender, Killa Hakan, Ceza, Patron, Ezhel, Şanışer, Reynmen, Şehinşah ve Mero gibi isimler tarafından seslendirildi.

2019 Yılı En Çok Dinlenen Şarkılar ve Sözleri

2019 Yılında en çok dinlenen şarkılar listesi ve daha fazlasını sitemizden bulabilir, sevdiğiniz şarkıcıların şarkılarını şarkı sözleriyle birlikte dinleme imkanına da sahip olabilirsiniz. Aradığınız tüm şarkılar xsarkisozleri.com‘da.

 

 

 

  • 25 Eylül 2019 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 489 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status