Beğen 50

2016 Yılı En Çok Dinlenen Türkçe Pop Şarkılar

2015 yılını geri bırakmamızın ardından 2015 yılında müzik alanında bir çok sanatçı yeni çalışmalar yaptı ve yeni sanatçılarda müzik hayatına atılma fırsatını yakalayarak müzik top listelerinde yerlerini aldılar. Türk milleti olarak müzik dinlemeyi seven ve duygu, düşüncelerimizi müziklerde tercüman bulmuş sanatçılar ile mutlu olabiliyor veya hüzünlenebiliyoruz. xsarkisozleri.com ekibi olarak geride bıraktığımız yılda 2015 yılında evde, iş yerinde tatil beldelerinde eğlence mekanlarında en çok dinlenen Türkçe pop şarkıları paylaşacağız.

Şarkı listemize baktığımızda şüphesiz en başta gelen isimlerden olan güzel şarkıcı Gülşen, Nisan 2015’de çıkarmış olduğu “Bangır Bangır” albümünde yer alan “Bangır Bangır” şarkısı yer almaktadır. Hemen arkasında: Güliz Ayla, Gülben Ergen, Oğuzhan Koç, Buray, Demet Akalın, Yalın, Hande Yener, İrem Derici gibi isimler takip etmektedir. En çok dinlenen pop şarkıların yer aldığı listede ilgili sayfalardan şarkı sözlerine de ulaşabilirsiniz.

2016 Türkçe Pop Şarkılar

En Çok Dinlenen Türkçe Pop Şarkılar

2016 yılında birbirinden güzel yeni çalışmaları sanatçılardan bekliyor olacağız. 2016 yılında yapılacak olan tüm şarkılar ve 2016 yılı en çok dinlenen pop şarkıları önümüzde ki aylarda müzik severler ile paylaşıyor olacağız.

Yorumlar

  1. aylin dedi ki:

    ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

  2. pelin dedi ki:

    eehehhe çok beğenmediğim bi şarkı

Yorum Yaz

DMCA.com Protection Status